7/24 Acil Servis

Kliniğimiz 7 gün 24 saat her türlü acil duruma müdahale edebilmek için kesintisiz hizmet vermektedir. Olası bir trafik kazası, yüksekten düşme, boğulma, ısı çarpması, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma, kavga ve yaralanmalar, zehirlenme, yanık, böcek sokması, kesik ve yabancı cisim batmaları..
Kliniğimiz 7 gün 24 saat her türlü acil duruma müdahale edebilmek için kesintisiz hizmet vermektedir. Olası bir trafik kazası, yüksekten düşme, boğulma, ısı çarpması, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma, kavga ve yaralanmalar, zehirlenme, yanık, böcek sokması, kesik ve yabancı cisim batmaları, donma, göz yaralanmaları, genel durum bozuklukları gibi durumlarda hızlı müdahale, doğru teşhis ve tedavi uygulanabilmektedir.

Laboratuvarımızda bulunan analiz cihazlarımız, son teknoloji bilgisayarlı röntgenimiz ve yoğun bakım ünitelerimizle günün her saati hizmetinizdeyiz.

Gün içerisinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz, siz değerli ziyaretçilerimizin ve minik dostlarımızın tüm ihtiyaçları için 24 saat devam etmektedir.
SOSYAL MEDYA

KUT Veteriner Kliniği
Maslak Mahallesi Hadım Koruyolu Caddesi No: 6 Sarıyer - İstanbul / TÜRKİYE
0541 710 0110 - info@kutveteriner.com.tr

WhatsApp Destek