Hakkımızda

KUT VETERİNER KLİNİĞİ
Ayazağa Merkezde yer alan 300 metrekare alana yapılandırdığımız kliniğimiz tüm ciddiyeti ile haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet vermektedir. Kliniğimiz; bünyesindeki laboratuvar, röntgen odası, yoğun bakım üniteleri, ameliyathane, müşade odaları, muayene odaları, pansiyon ve yatar hasta servisleriyle Ocak 2018'de tam teşekküllü olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Deneyimli, dinamik ve geniş ekibimizle gündüz sağladığımız hizmetlerimizi, kesintisiz geceleri de alabilmenizi sağlamayı hedefleyen kliniğimiz, dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını sağlayabilmek ve sizlere uzaktan da destek verebilmek amacı ile her türlü teknolojik yatırımdan kaçınmamış, hem sorularınızın cevaplarını sizlere sağlayabilmek için hem de dostlarımızın sorunlarının çözümü için tüm fedakarlığı ile gerekli inisiyatifi almıştır. Yatırımlarımızın çıktısı olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve eşsiz hizmetlerimizi, daha uygun hallere getirmek için tüm alternatif yolları değerlendirerek, profesyonel çalışmalarımızın ürünü olan fark edilebilir tekliflerle karşınıza gelebilmekteyiz.

Teknolojinin tüm alternatif yollarını değerlendirmek, sizlerle iletişimimizi güçlendirmek, sizlerin beklentilerini daima takip edip uygulanabilir hale getirmek, dostumuzla aranızdaki bağı güçlendirmek, sorunlarınızı ve sorularınızı minimuma indirmek iş alanımızı doğrudan kapsamasa bile asla vazgeçmeyeceğimiz etik kurallarımız arasında yer alacaktır. Amacımız sadece sağlık konusunda iyileştirmek değil, iyileştirmeyi her alanda uygulanabilir yapmaktır.

Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir.

Mobil uygulamamız aracılığı ile dostlarımızın gelecek aşılarını takip edebilir, randevulerinizi görebilirsiniz.

Sokak hayvanları tedavilerinde kliniğimiz tedavi masraflarının yarısını üstlenmektedir.

Kliniğimiz; Ağaoğlu 1453, Mashattan, Vadi İstanbul, Ağaoğlu My Home, Oyak, Soyak, Greenpine, Doktorlar ve Gazeteciler Siteleri, Maslak, Ayazağa, Sarıyer, Kağıthane, Seyrantepe, Levent bölgelerinden kolay erişebilir bir konumda olup, başta İstanbul olmak üzere her şehirden ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler
Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi
Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
Veteriner Hekim Andı
Veteriner Hekim Andı'nın tam metnini indirebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA

KUT Veteriner Kliniği
Maslak Mahallesi Hadım Koruyolu Caddesi No: 6 Sarıyer - İstanbul / TÜRKİYE
0541 710 0110 - info@kutveteriner.com.tr

WhatsApp Destek